آموزش شیرینی های سنتی ایرانی(نوروزی)

2,500,000 تومان
مشاوره
dcdcd
مدت دوره: 100 روز
تاریخ برگزاری: –
نوع دوره: آموزش
روش برگزاری: غیرحضوری
سطح دوره: مبتدی
رده سنی
رده سنی: بزرگسال
زمان باقی مانده برای شروع این دوره:

-547روز -10ساعت -8دقیقه -44ثانیه

توضیحات دوره

این دوره در نرم افزار اسپات پلیر برای شما قابل مشاهده است. بعد از ثبت نام و تایید خرید شما، از طرف بیک آکادمی کد مربوط به دوره آفلاین برایتان ارسال می گردد. از تاريخ دریافت کد به مدت ۱۰۰ روز امکان تماشای ویدئوی آموزشی را در برنامه‌ی نصب شده روی دستگاهتان را خواهید داشت.
بعد از یکبار دانلود کامل ویدئو شما بدون دسترسی به اینترنت( بصورت آفلاین ) هم می توانید از تماشای ویدئو بهره مند شوید .

🍛 *موارد آموزشی شامل *👩🏼‍🍳

شیرینی نخودچی
سوهان عسلی و سوهان بادامی
نان مربایی
کماچ سهن (شیرینی مخصوص کرمانی)
اموزش شیرینی گردویی

……………….🍳👩🏼‍🍳🍞………………….

💡*هدف از آموزش این دوره *🍛
آشپزی و معرفی بیشتر شیرینی های سنتی ایرانی مناسب نوروز باستانی

سوال های متداول در مورد دوره های آفلاین بیک اکادمی

در توضیحات هر دوره سطح هنرجو مشخص شده است. - سطح مبتدی : افرادی که هیچگونه اطلاعات تئوری و عملی ندارند و میخواهند یادگیری را از ابتدا شروع کنند. - سطح حرفه ای : افرادی که قبلا دوره های مقدماتی، مربوط به دوره ای که میخواهند ثبت نام کنند را گذرانده اند و از نظر تئوری و عملی آمادگی گرفتن اطلاعات جدید و حرفه ای را دارند.
بله، هنرجوها پس از گذراندن دوره های آفلاین بیک آکادمی، با مشاهده کامل ویدیو ها، تکرار و تمرین و همین طور پشتیبانی 1 ماهه از طریق واتس اپ بیک اکادمی و مدرس مربوطه، می توانند براحتی این محصولات را درست کنند. لازم به ذکر است اگر سوالی برایتان پیش آمد و یا در مواردی خطا شدید ، از شما خواهشمندیم فیلم و عکس تهیه کنید و داخل گروه پشتیبانی در واتس اپ ارسال نمایید، نگران نباشید! بیک آکادمی در کنار شماست.
در پیج خصوصی دوره ، در اینستاگرام قسمت IGTV ویدیوها از قبل سیو شده، به مدت 1 هفته قابل دسترس شما می باشد. توضیحات کامل : هدف از تشکیل دوره های آفلاین بیک آکادمی، بهره مند شدن هنرجوها از دوره های بیک آکادمی در هر نقطه از جهان بوده است. زیرا براحتی می توانند از راه دور در دوره مورد علاقه خود ثبت نام و شرکت کنند. افراد شاغلی که شرکت در دوره های حضوری یا آنلاین بیک آکادمی برایشان میسر نبوده، براحتی میتوانند در این دوره های آفلاین حتی زمانی که در محل کارشان حضور دارند شرکت کنند. برای برگزاری دوره های آفلاین بیک آکادمی برای ما مهم کیفیت صدا و تصویر بود. به گونه ای که هنرجو بتواند تمام تصاویر را به وضوح مشاهده کند. پلتفرم های گوناگونی را امتحان کردیم قدرت زوم (بزرگنمایی تصاویر) در این پلتفرم ها وجود نداشت، اگر هم وجود داشت مورد دلخواه ما نبود. برای همین از قسمت لایو اینستاگرام برای برگزاری این دوره های آنلاین استفاده کردیم، و در نهایت پس از اتمام لایو 1 هفته ویدیو ها برای هنرجویانی که دوره های آفلاین (ویدیو های سیو شده در IGTV) مارا انتخاب کرده اند قابل دسترس است. اینستاگرام برای همه قابل دسترس است و براحتی میتوانند پس از ثبت نام و دریافت لینک پیج خصوصی دوره، از طرف آموزشگاه، پیج را فالو کنند و در روز تشکیل کلاس در این دوره شرکت کنند. تنها افرادی که ثبت نام کرده اند میتوانند در این پیج حضور داشته باشند. پس از اتمام کلاس ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV اینستاگرام قرار خواهد گرفت .لازم به ذکر است مدت پشتیبانی این دوره 1 ماه از طریق واتس اپ می باشد. هنرجو موظف است در تبلت یا گوشی خود اپلیکیشن اینستاگرام (نسخه جدید) و اپلیکیشن واتس اپ (نسخه جدید) را قبل از شروع کلاس نصب کرده باشد. *اپلیکیشن اینستاگرام: برای شرکت در دوره آفلاین و دسترسی به ویدیهای آموزشی در قسمت IGTV *اپلیکیشن واتس اپ : این اپلیکیشن برای خدمات قبل و بعد از آموزش، ارتباط با ادمین و مدرس ، بمدت یک ماه برای شما در نظر گرفته شده است.
شما می توانید برای تهیه تجهیزات مورد نیاز خود با واحد فروش ما شرکت بیک صنعت تماس حاصل نمایید. شماره تماس واحد فروش شرکت بیک صنعت 02144827000 داخلی های 414-412-420 ساعات پاسخدهی : شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 4 عصر – پنجشنبه 9 صبح الی 12 ظهر روزهای جمعه و تعطیلات رسمی شرکت بیک صنعت و آموزشگاه تعطیل است. اطلاعات وبسایت فروشگاه ما بروز است www.bakesanat.com
در دوره های غیرحضوری عکس رسپی ها در قسمت هایلایت و یا در گروه پشتیبانی واتس اپ برای هنرجوها ارسال می شود.
خیر، امکان ضبط یا سیو و یا کپی برداری از دوره های حضوری و غیر حضوری بیک آکادمی وجود ندارد. خرید و فروش، تکثیر و انتشار دوره های حضوری و غیر حضوری بیک اکادمی مجاز نمی باشد و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از دوره های آنلاین و حضوری، یا ویدیوهای ضبط شده بیک آکادمی پیگرد قانونی دارد .(تخلفات و مجازات ها در خصوص قانون حمایت حقوق مولفان و حق نشر – ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.)
خیر این امکان وجود ندارد. دوره های غیر حضوری(آفلاین)، ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV همان پیج قرار دارد .لازم به ذکر است. بیک آکادمی فایل ویدیو از طریق واتس اپ یا تلگرام برای هنرجوها ارسال نمیکند.

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • شروع دوره ویدئو آفلاین
  • سطح مهارت easy
  • زبان offline
  • دانشجویان 17
  • ارزیابی بله
2,500,000 تومان
مشاوره