دیپلم قنادی با مدرک بین المللی CTH انگلستان

50,000,000 تومان
مشاوره
halal-w2231
مدت دوره: ۳ ماه (۳ جلسه در هفته)
تاریخ برگزاری: –
سه جلسه در هفته از ساعت 10 صبح تا 5 عصر
نوع دوره: عملی(ورکشاپ)
روش برگزاری: حضوری
سطح دوره: مبتدی و نیمه حرفه ای
رده سنی
رده سنی: بزرگسال

زمان باقی مانده برای شروع این دوره:

-410روز -12ساعت -19دقیقه -14ثانیه

توضیحات دوره:

دیپلم قنادی با مدرک بین المللی CTH انگلستان برای اولین بار در ایران
مدرس: آقای حسین جهانگیری دارای مدرک مستری از اتریش با بیش از ۴۰ سال سابقه
.
.

بعد از اتمام دوره مهارت های لازم برای کارکردن در قنادی را کسب خواهید کرد.

یادگیری نان های شیرین
پخت و فیلینگ کیک ها با طعم های مختلف
خمیرهای لایه ای
انواع شیرینی ها
دسرهای سرد و گرم
کیک ها و بیسکویت ها و اسپونچ ها
کار با شکلات
مهارت های دکور و گارنیش

آشنایی با روال کار در کارگاه از ابتدا تا مراحل بالاتر
شناخت ابزار و تجهیزات، روش های نگهداری و تسلط کافی برای کار با آنها
مبحث ایمنی مواد غذایی و محیط کار و روش های نگهداری آنها
بهداشت عمومی و شخصی، وقت شناسی ، مقررات و برنامه ریزی
مدیریت زمان و کارگروهی

این دوره ترمیک و به مدت ۳ماه خواهد بود.
این دوره برای افراد مبتدی، نیمه حرفه ای و حرفه ای مناسب خواهد بود.
شرایط پرداخت اقساطی برای هنرجوها در نظر گرفته شده است.
در پایان و بعداز گذراندن این دوره امکان کارورزی و معرفی برای کار توسط بیک آکادمی برای شما فراهم می باشد.

سوال های متداول در مورد دوره های آفلاین بیک اکادمی

در توضیحات هر دوره سطح هنرجو مشخص شده است. - سطح مبتدی : افرادی که هیچگونه اطلاعات تئوری و عملی ندارند و میخواهند یادگیری را از ابتدا شروع کنند. - سطح حرفه ای : افرادی که قبلا دوره های مقدماتی، مربوط به دوره ای که میخواهند ثبت نام کنند را گذرانده اند و از نظر تئوری و عملی آمادگی گرفتن اطلاعات جدید و حرفه ای را دارند.
بله، هنرجوها پس از گذراندن دوره های آفلاین بیک آکادمی، با مشاهده کامل ویدیو ها، تکرار و تمرین و همین طور پشتیبانی 1 ماهه از طریق واتس اپ بیک اکادمی و مدرس مربوطه، می توانند براحتی این محصولات را درست کنند. لازم به ذکر است اگر سوالی برایتان پیش آمد و یا در مواردی خطا شدید ، از شما خواهشمندیم فیلم و عکس تهیه کنید و داخل گروه پشتیبانی در واتس اپ ارسال نمایید، نگران نباشید! بیک آکادمی در کنار شماست.
در پیج خصوصی دوره ، در اینستاگرام قسمت IGTV ویدیوها از قبل سیو شده، به مدت 1 هفته قابل دسترس شما می باشد. توضیحات کامل : هدف از تشکیل دوره های آفلاین بیک آکادمی، بهره مند شدن هنرجوها از دوره های بیک آکادمی در هر نقطه از جهان بوده است. زیرا براحتی می توانند از راه دور در دوره مورد علاقه خود ثبت نام و شرکت کنند. افراد شاغلی که شرکت در دوره های حضوری یا آنلاین بیک آکادمی برایشان میسر نبوده، براحتی میتوانند در این دوره های آفلاین حتی زمانی که در محل کارشان حضور دارند شرکت کنند. برای برگزاری دوره های آفلاین بیک آکادمی برای ما مهم کیفیت صدا و تصویر بود. به گونه ای که هنرجو بتواند تمام تصاویر را به وضوح مشاهده کند. پلتفرم های گوناگونی را امتحان کردیم قدرت زوم (بزرگنمایی تصاویر) در این پلتفرم ها وجود نداشت، اگر هم وجود داشت مورد دلخواه ما نبود. برای همین از قسمت لایو اینستاگرام برای برگزاری این دوره های آنلاین استفاده کردیم، و در نهایت پس از اتمام لایو 1 هفته ویدیو ها برای هنرجویانی که دوره های آفلاین (ویدیو های سیو شده در IGTV) مارا انتخاب کرده اند قابل دسترس است. اینستاگرام برای همه قابل دسترس است و براحتی میتوانند پس از ثبت نام و دریافت لینک پیج خصوصی دوره، از طرف آموزشگاه، پیج را فالو کنند و در روز تشکیل کلاس در این دوره شرکت کنند. تنها افرادی که ثبت نام کرده اند میتوانند در این پیج حضور داشته باشند. پس از اتمام کلاس ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV اینستاگرام قرار خواهد گرفت .لازم به ذکر است مدت پشتیبانی این دوره 1 ماه از طریق واتس اپ می باشد. هنرجو موظف است در تبلت یا گوشی خود اپلیکیشن اینستاگرام (نسخه جدید) و اپلیکیشن واتس اپ (نسخه جدید) را قبل از شروع کلاس نصب کرده باشد. *اپلیکیشن اینستاگرام: برای شرکت در دوره آفلاین و دسترسی به ویدیهای آموزشی در قسمت IGTV *اپلیکیشن واتس اپ : این اپلیکیشن برای خدمات قبل و بعد از آموزش، ارتباط با ادمین و مدرس ، بمدت یک ماه برای شما در نظر گرفته شده است.
در طول دوره ابزار و مواد اولیه در آکادمی در اختیار شما قرار میگیرد اما شما می توانید برای تهیه تجهیزات مورد نیاز خود بعد از پایان دوره با واحد فروش ما شرکت بیک صنعت تماس حاصل نمایید.
در دوره های غیرحضوری عکس رسپی ها در قسمت هایلایت و یا در گروه پشتیبانی واتس اپ برای هنرجوها ارسال می شود.
خیر، امکان ضبط یا سیو و یا کپی برداری از دوره های حضوری و غیر حضوری بیک آکادمی وجود ندارد. خرید و فروش، تکثیر و انتشار دوره های حضوری و غیر حضوری بیک اکادمی مجاز نمی باشد و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از دوره های آنلاین و حضوری، یا ویدیوهای ضبط شده بیک آکادمی پیگرد قانونی دارد .(تخلفات و مجازات ها در خصوص قانون حمایت حقوق مولفان و حق نشر – ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.)
خیر این امکان وجود ندارد. دوره های غیر حضوری(آفلاین)، ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV همان پیج قرار دارد .لازم به ذکر است. بیک آکادمی فایل ویدیو از طریق واتس اپ یا تلگرام برای هنرجوها ارسال نمیکند.

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • شروع دوره ۳ ماه (۳ جلسه در هفته)
  • سطح مهارت Easy
  • زبان workshop
  • دانشجویان 0
  • ارزیابی بله
50,000,000 تومان
مشاوره