هنرجوی گرامی! لطفا قوانین و مقررات شرکت در دوره های آنلاین و حضوری بیک آکادمی را مطالعه نمایید.
این قوانین ملاک تصمیم در موقعیت های مختلف و اختلافات احتمالی پیش رو خواهند بود
.
موارد زیر را مطالعه و در صورت این که موافق هستید تیک “موافق هستم
را کلیک نمایید.

دوره آنلاین

1-مبلغ هزینه دوره باید کامل پرداخت شود، پس از واریز و ثبت نام ، هزینه استرداد نخواهد شد و یا به شخص دیگری انتقال داده نمی‌شود.

2-این دوره در اینستاگرام قسمت لایو پیج خصوصی کلاس های آنلاین بیک آکادمی برگزار میشود هنرجو موظف است در تبلت یا گوشی خود اپلیکیشن اینستاگرام (نسخه جدید) و اپلیکیشن واتس اپ (نسخه جدید) را قبل از شروع کلاس نصب کرده باشد.

*اپلیکیشن اینستاگرام: برای شرکت در دوره آنلاین.

*اپلیکیشن واتس اپ : برای ثبت نام در دوره و ارتباط با ادمین و استاد، هم در زمان شرکت در دوره و هم بعد از اتمام دوره بمدت یک هفته در گروه پشتیبانی.

3-در صورت بروز هر نوع مشکل غیر مترقبه هنگام برگزاری کلاس مجازی مانند قطع شدن اینترنت، قطع شدن برق و موارد مشابه از جانب بیک آکادمی، تشکیل کلاس جبرانی فوق با اطلاع‌رسانی قبلی به هنرجویان برگزار خواهد شد.

4-دوره ها درتمام روزها (حتی تعطیلات رسمی) و طبق برنامه اعلام شده برگزار می‌ گردد و در صورت برگزار نشدن کلاس، از طریق وبسایت و یا اینستاگرام اطلاع رسانی صورت می ‌گیرد.

6-خرید و فروش، تکثیر و انتشار دوره های آنلاین بیک اکادمی مجاز نمی باشد و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از دوره های آنلاین ، یا ویدیوهای ضبط شده بیک آکادمی پیگرد قانونی دارد .(تخلفات و مجازات ها در خصوص قانون حمایت حقوق مولفان و حق نشر – ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.)

7-تشکیل کلاس منوط به حد نصاب رسیدن ظرفیت کلاس می‌ باشد و در صورت عدم تشکیل کلاس به هر دلیلی اعم از به حد نصاب نرسیدن ظرفیت کلاس و غیره، مبلغ دریافتی از دانشجو عودت خواهد شد.

8-در فرآیند ثبت‌نام و شرکت در دوره، امکان استفاده کلاس توسط هنرجویان دیگر به صورت اشتراکی و انتقال کلاس به شخص غیر وجود ندارد. در صورت مشاهده بدون هیچگونه تذکری هنرجو را از دوره حذف کرده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

9-قبل از خرید و ثبت نام دوره آموزشی، هنرجو موظف است اطلاعات خود را بصورت کامل در پروفایل قسمت مشخصات کاربری در سایت کامل نماید.

10- پس از تایید مراحل ثبت نام از طریق آموزشگاه، آدرس پیج اینستاگرام دوره انلاین برای هنرجو ارسال میشود و پس از دریافت لینک، هنرجو موظف است پیج را با آیدیID  اینستاگرامی که در مشخصات کاربری خود در سایت ثبت کرده است، فالو نماید.

11- امکان کنسلی و جابجایی برای کلاس‌های ثبت نام شده وجود ندارد.

12- اگر با تاخیر به کلاس خود برسید، مدرس و بیک آکادمی وظیفه‌ای برای جبران دقایق تاخیر شما ندارد، لذا 10 دقیقه قبل از زمان برگزاری کلاس خود آنلاین شوید تا از کارکرد صحیح سیستم خود و اینترنت اطمینان یابید.

13- پس از اتمام کلاس ویدیو های دوره به مدت 1هفته در قسمت IGTV اینستاگرام قرار خواهد گرفت .

14-مدت پشتیبانی این دوره 1 ماه از طریق واتس اپ می باشد.

دوره حضوری

1- پس از پایان فرآیند ثبت نام امکان کنسل کردن آن و استرداد وجه واریزی وجود نخواهد داشت.
2- پس از پایان فرآیند ثبت نام امکان جابه جایی نام هنرجو به دوره بعدی وجود نخواهد داشت.

3-چنانچه به هردلیلی (به حد نصاب نرسیدن ولغو شدن دوره توسط مدرس و….)دوره برگزار نگردد در صورت رضایت هنرجو وجه پرداختی برای رزرو دوره بعد جایگزین می شود در غیر اینصورت وجه کامل به حساب هنرجو عودت میگردد.

در حفظ و نگهداری دستبندی که روی درب کمد شما قرارداده شده، است کوشا باشید پس از اتمام کلاس دستبند را روی درب قرار دهید.
حتما دستبندتان را به مچ دستتان انداخته و وسایل شخصیتان را در کمدتان قرار دهید.
کاور خود را به تن کرده و وسایل شخصی خود را در کمدتان قرار داده و از آوردن وسایل شخصی به کلاس جدا خودداری فرمایید.
از قفل بودن درب کمدتان اطمینان حاصل فرمایید.
هنرجو موظف است از وسایل شخصی خود نگهداری كند، لذا مركز آموزش در قبال مفقود شدن وسایل، لوازم قیمتی و با ارزش از قبیل پول، طلا، موبایل و … هیچگونه مسوولیتی ندارد.
در حفظ اموال آموزشگاه کوشا باشید.
کشیدن سیگار در داخل ساختمان (اعم از رختکن، راهروها و سرویس های بهداشتی) اکیدا ممنوع می باشد.
مرکز آموزش در قبل و بعد از ساعات کلاس هیچگونه مسئولیتی را در قبال مشکلات احتمالی مربوط به هنرجو نخواهد داشت.