دوره کامل آشپزی بین المللی CTH Level 2

45,000,000 تومان
مشاوره
halal-2231
مدت دوره: –
تاریخ برگزاری: زمستان 1401
دو جلسه در هفته از ساعت 10 صبح تا 5 و 6 عصر
نوع دوره: عملی(ورکشاپ)
روش برگزاری: حضوری
سطح دوره: مبتدی و نیمه حرفه ای
رده سنی
رده سنی: بزرگسال
زمان باقی مانده برای شروع این دوره:

-410روز -10ساعت -37دقیقه -41ثانیه

توضیحات دوره:
□ تخته کاری انواع گوشت قرمز و ماکیان و آبزیان و شناخت آن ها
□ شناخت ابزار و تجهیزات آشپزخانه صنعتی و روش استفاده از آن ها
□ مبحث ایمنی موادغذایی در آشپزخانه حرفه ای
(اشاره به Haccp)
□ روش شستشو و نگهداری ابزار و تجهیزات، بهداشت عمومی و شخصی ، وقت شناسی ،مقررات و برنامه ریزی
□مدیریت زمان در آشپزخانه
□ آموزش روش های پخت (مثال : رست، گریل و ….)
□ انواع برش
□ شناخت سبزیجات و بُنشَن و انواع پخت آن
□ شناخت و تهیه استاک ها
□ ادویه شناسی
□ تهیه چند مدل سوپ پایه و تکنیک های لازم آن
□ شناخت و تهیه انواع سالاد
□ شناخت و تهیه انواع سس های پایه‌و ترکیب آن‌ها
□ شناخت و تهیه انواع سس های ترکیبی و مدرن
□ شناخت انواع گوشت قرمز،ماکیان و …
□ شناخت انواع روش های پخت ماهی
□ روش های پخت قسمت های مختلف مرغ
□ روش های پخت قسمت های مختلف گوشت قرمز
□ پاستا،برنج و تخم مرغ
□ کار با خمیرهای پایه در بخش آشپزی ( پاستا‌و پیتزا و کیش و هزارلا)
□ خمیرهای پایه‌قنادی ( در حد ابتدایی)
□ آشنایی با‌کِرِم های ابتدایی قنادی

🔴این دوره برای افراد مبتدی و حتی افرادی که تجربه و سابقه کاری در زمینه آشپزی دارند هم مناسب است زیرا آشپزی از پایه بطور اصولی در کنار تکنیک هایی برای پیشرفت بیشتر آموزش داده می شود.
🔴تمام سیلابس ها و موارد آموزشی با نظارت CTH و مطابق استانداردهای روز جهانی در آشپزی می باشند. و همچنین مطابق با آموزش های کوردن بلو فرانسه ایت که در سطوح بین المللی مورد تایبد بوده و دریچه‌ای است به دنیای مدرن آشپزی .
🔴در پایان دوره و طول از هنرجو امتحان های متعددی گرفته می شود و بعد از تایید آکادمی و موسسه CTH مدرک صادر خواهد شد.
🔴مدرک دوره : بین المللی از طرف CTH و بیک آکادمی و دارای اعتبار در بهترین هتل ها
🔴این دوره بصورت حضوری و بصورت تئوری-ورکشاپ برگزار می گردد.
🔴در این دوره چون هنرجو ها‌خوشان تجربه انجام کار پس از آموزش را خواهند داشت و رفع اشکال هم انجام می گیرد و تمام موارد لازم برای کار را لمس خواهند کرد.
🔴 امکان یافتن موقعیت های مناسب در بازار کار ایران یا حتی کشورهای دیگر
🔴امکان گذراندن دوره کارورزی

سوال های متداول در مورد دوره های آفلاین بیک اکادمی

در توضیحات هر دوره سطح هنرجو مشخص شده است. - سطح مبتدی : افرادی که هیچگونه اطلاعات تئوری و عملی ندارند و میخواهند یادگیری را از ابتدا شروع کنند. - سطح حرفه ای : افرادی که قبلا دوره های مقدماتی، مربوط به دوره ای که میخواهند ثبت نام کنند را گذرانده اند و از نظر تئوری و عملی آمادگی گرفتن اطلاعات جدید و حرفه ای را دارند.
بله، هنرجوها پس از گذراندن دوره های آفلاین بیک آکادمی، با مشاهده کامل ویدیو ها، تکرار و تمرین و همین طور پشتیبانی 1 ماهه از طریق واتس اپ بیک اکادمی و مدرس مربوطه، می توانند براحتی این محصولات را درست کنند. لازم به ذکر است اگر سوالی برایتان پیش آمد و یا در مواردی خطا شدید ، از شما خواهشمندیم فیلم و عکس تهیه کنید و داخل گروه پشتیبانی در واتس اپ ارسال نمایید، نگران نباشید! بیک آکادمی در کنار شماست.
در پیج خصوصی دوره ، در اینستاگرام قسمت IGTV ویدیوها از قبل سیو شده، به مدت 1 هفته قابل دسترس شما می باشد. توضیحات کامل : هدف از تشکیل دوره های آفلاین بیک آکادمی، بهره مند شدن هنرجوها از دوره های بیک آکادمی در هر نقطه از جهان بوده است. زیرا براحتی می توانند از راه دور در دوره مورد علاقه خود ثبت نام و شرکت کنند. افراد شاغلی که شرکت در دوره های حضوری یا آنلاین بیک آکادمی برایشان میسر نبوده، براحتی میتوانند در این دوره های آفلاین حتی زمانی که در محل کارشان حضور دارند شرکت کنند. برای برگزاری دوره های آفلاین بیک آکادمی برای ما مهم کیفیت صدا و تصویر بود. به گونه ای که هنرجو بتواند تمام تصاویر را به وضوح مشاهده کند. پلتفرم های گوناگونی را امتحان کردیم قدرت زوم (بزرگنمایی تصاویر) در این پلتفرم ها وجود نداشت، اگر هم وجود داشت مورد دلخواه ما نبود. برای همین از قسمت لایو اینستاگرام برای برگزاری این دوره های آنلاین استفاده کردیم، و در نهایت پس از اتمام لایو 1 هفته ویدیو ها برای هنرجویانی که دوره های آفلاین (ویدیو های سیو شده در IGTV) مارا انتخاب کرده اند قابل دسترس است. اینستاگرام برای همه قابل دسترس است و براحتی میتوانند پس از ثبت نام و دریافت لینک پیج خصوصی دوره، از طرف آموزشگاه، پیج را فالو کنند و در روز تشکیل کلاس در این دوره شرکت کنند. تنها افرادی که ثبت نام کرده اند میتوانند در این پیج حضور داشته باشند. پس از اتمام کلاس ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV اینستاگرام قرار خواهد گرفت .لازم به ذکر است مدت پشتیبانی این دوره 1 ماه از طریق واتس اپ می باشد. هنرجو موظف است در تبلت یا گوشی خود اپلیکیشن اینستاگرام (نسخه جدید) و اپلیکیشن واتس اپ (نسخه جدید) را قبل از شروع کلاس نصب کرده باشد. *اپلیکیشن اینستاگرام: برای شرکت در دوره آفلاین و دسترسی به ویدیهای آموزشی در قسمت IGTV *اپلیکیشن واتس اپ : این اپلیکیشن برای خدمات قبل و بعد از آموزش، ارتباط با ادمین و مدرس ، بمدت یک ماه برای شما در نظر گرفته شده است.
در طول دوره ابزار و مواد اولیه در آکادمی در اختیار شما قرار میگیرد اما شما می توانید برای تهیه تجهیزات مورد نیاز خود بعد از پایان دوره با واحد فروش ما شرکت بیک صنعت تماس حاصل نمایید.
در دوره های غیرحضوری عکس رسپی ها در قسمت هایلایت و یا در گروه پشتیبانی واتس اپ برای هنرجوها ارسال می شود.
خیر، امکان ضبط یا سیو و یا کپی برداری از دوره های حضوری و غیر حضوری بیک آکادمی وجود ندارد. خرید و فروش، تکثیر و انتشار دوره های حضوری و غیر حضوری بیک اکادمی مجاز نمی باشد و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از دوره های آنلاین و حضوری، یا ویدیوهای ضبط شده بیک آکادمی پیگرد قانونی دارد .(تخلفات و مجازات ها در خصوص قانون حمایت حقوق مولفان و حق نشر – ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.)
خیر این امکان وجود ندارد. دوره های غیر حضوری(آفلاین)، ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV همان پیج قرار دارد .لازم به ذکر است. بیک آکادمی فایل ویدیو از طریق واتس اپ یا تلگرام برای هنرجوها ارسال نمیکند.

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • شروع دوره زمستان 1401
  • سطح مهارت Easy
  • زبان workshop
  • دانشجویان 10
  • ارزیابی بله
45,000,000 تومان
مشاوره