آموزش غذای ملل

ظرفیت دوره به پایان رسیده است
آموزش_غذای_ملل
مدت دوره: یک هفته
تاریخ برگزاری: –
نوع دوره: آفلاین(ویدئو ضبط شده)
روش برگزاری: غیرحضوری
سطح دوره: مبتدی
رده سنی
رده سنی: بزرگسال

توضیحات دوره

بعد از ثبت نام و تایید خرید شما لینک پیج برای مشاهده ویدیوهای این دوره برای شما ارسال می گردد.
مدت اعتبار برای استفاده از ویدیوهای آموزشی این دوره، فقط 1 هفته می باشد. این 1 هفته از زمانی که شما عضو این پیج شده اید محاسبه می گردد.

موارد آموزشی:
–شاهی قورمه به همراه پلوی هندی
-سینه مرغ پر شده مدیترانه‌ای
-رول فیله گوساله
-کوفته یونانی با زازیکی
-استیک ماهی با سس فلفل دلمه‌ای کبابی
-میگوی گریل با سس لیمو

هدف از برگزاری این دوره:
معرفی طعم‌های جدید با روش‌های طبخ
ساده و آسان که نیازی به داشتن پیش زمینه آشپزی نداشته و مناسب برای
دوستانی است که به دنبال ایجاد تنوع در
منوی غذایی خود می‌باشند

سوال های متداول در مورد دوره های آنلاین وبسایت بیک اکادمی

در توضیحات هر دوره سطح هنرجو مشخص شده است. - سطح مبتدی : افرادی که هیچگونه اطلاعات تئوری و عملی ندارند و میخواهند یادگیری را از ابتدا شروع کنند. - سطح حرفه ای : افرادی که قبلا دوره های مقدماتی، مربوط به دوره ای که میخواهند ثبت نام کنند را گذرانده اند و از نظر تئوری و عملی آمادگی گرفتن اطلاعات جدید و حرفه ای را دارند.
بله، هنرجوها پس از گذراندن دوره های حضوری یا انلاین بیک آکادمی، با تکرار و تمرین و همین طور پشتیبانی 1 ماهه از طرف بیک اکادمی و مدرس مربوطه، می توانند براحتی در منزل و یا کارگاه خود محصولاتی را که در کلاس یاد گرفته اند درست کنند.
در پیج خصوصی دوره ، در قسمت لایو اینستاگرام توضیحات کامل : هدف از تشکیل دوره های آنلاین بیک آکادمی، بهره مند شدن هنرجوها از دوره های بیک آکادمی در هر جایی از جهان بود. زیرا براحتی می توانند از راه دور در دوره مورد علاقه خود ثبت نام و شرکت کنند. افراد شاغلی که شرکت در دوره های حضوری بیک آکادمی برایشان میسر نبود براحتی میتوانند در این دوره های آنلاین حتی زمانی که در محل کارشان حضور دارند شرکت کنند. برای برگزاری دوره های آنلاین بیک آکادمی برای ما مهم کیفیت صدا و تصویر بود. به گونه ای که هنرجو بتواند تمام تصاویر را به وضوح مشاهده کند. پلتفرم های گوناگونی را امتحان کردیم قدرت زوم (بزرگنمایی تصاویر) در این پلتفرم ها وجود نداشت، اگر هم وجود داشت مورد دلخواه ما نبود. برای همین از قسمت لایو اینستاگرام برای برگزاری این دوره ها استفاده کردیم، اینستاگرام برای همه قابل دسترس است و براحتی میتوانند پس از ثبت نام و دریافت لینک پیج خصوصی دوره، از طرف آموزشگاه، پیج را فالو کنند و در روز تشکیل کلاس در این دوره شرکت کنند. تنها افرادی که ثبت نام کرده اند میتوانند در این پیج حضور داشته باشند. پس از اتمام کلاس ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV اینستاگرام قرار خواهد گرفت .لازم به ذکر است مدت پشتیبانی این دوره 1 ماه از طریق واتس اپ می باشد. هنرجو موظف است در تبلت یا گوشی خود اپلیکیشن اینستاگرام (نسخه جدید) و اپلیکیشن واتس اپ (نسخه جدید) را قبل از شروع کلاس نصب کرده باشد. *اپلیکیشن اینستاگرام: برای شرکت در دوره آنلاین. *اپلیکیشن واتس اپ : برای ثبت نام در دوره و ارتباط با ادمین و استاد، هم در زمان شرکت در دوره و هم بعد از اتمام دوره بمدت یک ماه در گروه پشتیبانی.
خیر، مبلغ هزینه دوره باید کامل پرداخت شود، پس از واریز و ثبت نام ، هزینه استرداد نخواهد شد و یا به شخص دیگری انتقال داده نمی شود.
پس از اتمام دوره از طرف آموزشگاه گروهی در واتس اپ یا تلگرام تشکیل خواهد شد که هنرجوها و مدرس مربوطه می توانند به مدت 1 ماه در این فضا تبادل اطلاعات و رفع اشکال داشته باشند.
شما می توانید برای تهیه تجهیزات مورد نیاز خود با واحد فروش ما شرکت بیک صنعت تماس حاصل نمایید. شماره تماس واحد فروش شرکت بیک صنعت 02144827000 داخلی های 414-412-420 ساعات پاسخدهی : شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 4 عصر – پنجشنبه 9 صبح الی 12 ظهر روزهای جمعه و تعطیلات رسمی شرکت بیک صنعت و آموزشگاه تعطیل است.
بله این امکان وجود دارد شما میتوانید در قسمت پروفایل خود برای مجموعه بیک آکادمی تیکت بزارید کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.
کنسل کردن فقط در صورت داشتن هنرجوی جایگزین تا 2 هفته قبل از شروع دوره امکان پذیر است در غیر این صورت از استرداد وجه معذوریم.
شما می توانید برای مشاوره با کارشناسان ما در بیک صنعت تماس حاصل نمایید. شماره تماس شرکت بیک صنعت 02144827000 داخلی های 414-412-420 ساعات پاسخدهی : شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 4 عصر – پنجشنبه 9 صبح الی 12 ظهر روزهای جمعه و تعطیلات رسمی شرکت بیک صنعت و آموزشگاه تعطیل است.
دوره های آنلاین، که بصورت لایو خصوصی برای هنرجوهای آن دوره در اینستاگرام برگزار می شود ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV همان پیج قرار خواهد گرفت .لازم به ذکر است. بیک آکادمی فایل ویدیو از طریق واتس اپ یا تلگرام برای هنرجوها ارسال نمیکند.
در دوره های آنلاین عکس رسپی ها در قسمت هایلایت و یا در گروه پشتیبانی واتس اپ برای هنرجوها ارسال می شود.
خیر این امکان نه در دوره های انلاین و نه در دوره های حضوری وجود ندارد. خرید و فروش، تکثیر و انتشار دوره های آنلاین و حضوری بیک اکادمی مجاز نمی باشد و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از دوره های آنلاین و حضوری، یا ویدیوهای ضبط شده بیک آکادمی پیگرد قانونی دارد .(تخلفات و مجازات ها در خصوص قانون حمایت حقوق مولفان و حق نشر – ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.)
خیر بدلیل اینکه دوره های آنلاین بیک آکادمی در پیج خصوصی دوره مربوطه در قسمت لایو اینستاگرام برگزار میشود و ویدیو های این دوره از زمان شروع دوره تا 1 هفته در قسمتIGTV سیو می ماند هنرجو میتواند در هر ساعتی به این ویدیو ها و پیج مراجعه کنند حتی در ساعات بعد از اتمام دوره آنلاین.
خیر در دوره های آنلاین بیک آکادمی هنرجوها فقط تصویر استاد را مشاهده میکنند و میتوانند سوال های خود را همزمان برای استاد هم در واتس اپ و هم در لایو ارسال نمایند.

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • شروع دوره ویدئو آفلاین
  • سطح مهارت easy
  • زبان offline
  • دانشجویان 3
  • ارزیابی بله
ظرفیت دوره به پایان رسیده است