آموزش فینگرفود

ظرفیت دوره به پایان رسیده است
آموزش_فینگرفود2
مدت دوره: یک هفته
تاریخ برگزاری: –
نوع دوره: آفلاین(ویدئو ضبط شده)
 روش برگزاری: غیرحضوری
سطح دوره: مبتدی
رده سنی
رده سنی: بزرگسال
زمان باقی مانده برای شروع این دوره:

-511روز -1ساعت -37دقیقه -16ثانیه

توضیحات دوره

بعد از ثبت نام و تایید خرید شما از طرف سایت بیک آکادمی
لینک پیج اینستاگرام دوره آفلاین شیرینی های سنتی ایرانی برای شما ارسال می‌گردد.

هدف از تشکیل دوره های آفلاین بیک آکادمی، بهره مند شدن هنرجوها از دوره های بیک آکادمی در هر جایی از جهان بود. زیرا براحتی می توانند از راه دور در دوره مورد علاقه خود ثبت نام و شرکت کنند. افراد شاغلی که شرکت در دوره های حضوری بیک آکادمی برایشان میسر نبود، براحتی می توانند در این دوره های آفلاین شرکت کنند. هدف از برگزاری دوره های آفلاین بیک آکادمی در اینستاگرام چیست ؟!
پلتفرم های گوناگونی را امتحان کردیم قدرت زوم (بزرگنمایی تصاویر) در این پلتفرم ها وجود نداشت، اگر هم وجود داشت مورد دلخواه ما نبود. برای همین از قسمت لایو اینستاگرام برای برگزاری این دوره ها استفاده می کنیم، تا صدا و تصویر را به راحتی در کمترین زمان با بهترین کیفیت به هنرجوها در سراسر دنیا برسانیم اینستاگرام برای همه قابل دسترس است و براحتی میتوانید پس از ثبت نام و دریافت لینک پیج خصوصی دوره، از طرف آموزشگاه، پیج را فالو کنید
در صورت تایید ID اینستاگرام شما از طرف بیک آکادمی، دسترسی به ویدیوها برای شما باز می شود

⚠️مدت اعتبار جهت استفاده از ویدیوهای آموزشی این دوره، فقط ۱ هفته می باشد.
⚠️مدت این دوره از زمانی که شما عضو این پیج می شوید یک هفته محاسبه می گردد.

مواردی که هنرجو در این دوره آموزش می گیرد:

کاپ سالاد کالاماری
مینی فیله استیک
مینی چیکن برگر
پاکورا با سس ماست
پیتزا بایت
کاپ پارمزان با سالاد مرغ
نوار بیکن با سیر و آویشن
كاپ ديپ اسفناج و پنير
مينى مك اند چيز
سس پستو
سس مارينارا
سس سير و جعفري

سوال های متداول در مورد دوره های آنلاین وبسایت بیک اکادمی

در توضیحات هر دوره سطح هنرجو مشخص شده است. - سطح مبتدی : افرادی که هیچگونه اطلاعات تئوری و عملی ندارند و میخواهند یادگیری را از ابتدا شروع کنند. - سطح حرفه ای : افرادی که قبلا دوره های مقدماتی، مربوط به دوره ای که میخواهند ثبت نام کنند را گذرانده اند و از نظر تئوری و عملی آمادگی گرفتن اطلاعات جدید و حرفه ای را دارند.
بله، هنرجوها پس از گذراندن دوره های آفلاین بیک آکادمی، با مشاهده کامل ویدیو ها، تکرار و تمرین و همین طور پشتیبانی 1 ماهه از طریق واتس اپ بیک اکادمی و مدرس مربوطه، می توانند براحتی این محصولات را درست کنند. لازم به ذکر است اگر سوالی برایتان پیش آمد و یا در مواردی خطا شدید ، از شما خواهشمندیم فیلم و عکس تهیه کنید و داخل گروه پشتیبانی در واتس اپ ارسال نمایید، نگران نباشید! بیک آکادمی در کنار شماست.
در پیج خصوصی دوره ، در اینستاگرام قسمت IGTV ویدیوها از قبل سیو شده، به مدت 1 هفته قابل دسترس شما می باشد. توضیحات کامل : هدف از تشکیل دوره های آفلاین بیک آکادمی، بهره مند شدن هنرجوها از دوره های بیک آکادمی در هر نقطه از جهان بوده است. زیرا براحتی می توانند از راه دور در دوره مورد علاقه خود ثبت نام و شرکت کنند. افراد شاغلی که شرکت در دوره های حضوری یا آنلاین بیک آکادمی برایشان میسر نبوده، براحتی میتوانند در این دوره های آفلاین حتی زمانی که در محل کارشان حضور دارند شرکت کنند. برای برگزاری دوره های آفلاین بیک آکادمی برای ما مهم کیفیت صدا و تصویر بود. به گونه ای که هنرجو بتواند تمام تصاویر را به وضوح مشاهده کند. پلتفرم های گوناگونی را امتحان کردیم قدرت زوم (بزرگنمایی تصاویر) در این پلتفرم ها وجود نداشت، اگر هم وجود داشت مورد دلخواه ما نبود. برای همین از قسمت لایو اینستاگرام برای برگزاری این دوره های آنلاین استفاده کردیم، و در نهایت پس از اتمام لایو 1 هفته ویدیو ها برای هنرجویانی که دوره های آفلاین (ویدیو های سیو شده در IGTV) مارا انتخاب کرده اند قابل دسترس است. اینستاگرام برای همه قابل دسترس است و براحتی میتوانند پس از ثبت نام و دریافت لینک پیج خصوصی دوره، از طرف آموزشگاه، پیج را فالو کنند و در روز تشکیل کلاس در این دوره شرکت کنند. تنها افرادی که ثبت نام کرده اند میتوانند در این پیج حضور داشته باشند. پس از اتمام کلاس ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV اینستاگرام قرار خواهد گرفت .لازم به ذکر است مدت پشتیبانی این دوره 1 ماه از طریق واتس اپ می باشد. هنرجو موظف است در تبلت یا گوشی خود اپلیکیشن اینستاگرام (نسخه جدید) و اپلیکیشن واتس اپ (نسخه جدید) را قبل از شروع کلاس نصب کرده باشد. *اپلیکیشن اینستاگرام: برای شرکت در دوره آفلاین و دسترسی به ویدیهای آموزشی در قسمت IGTV *اپلیکیشن واتس اپ : این اپلیکیشن برای خدمات قبل و بعد از آموزش، ارتباط با ادمین و مدرس ، بمدت یک ماه برای شما در نظر گرفته شده است.
شما می توانید برای تهیه تجهیزات مورد نیاز خود با واحد فروش ما شرکت بیک صنعت تماس حاصل نمایید. شماره تماس واحد فروش شرکت بیک صنعت 02144827000 داخلی های 414-412-420 ساعات پاسخدهی : شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 4 عصر – پنجشنبه 9 صبح الی 12 ظهر روزهای جمعه و تعطیلات رسمی شرکت بیک صنعت و آموزشگاه تعطیل است. اطلاعات وبسایت فروشگاه ما بروز است www.bakesanat.com
در دوره های غیرحضوری عکس رسپی ها در قسمت هایلایت و یا در گروه پشتیبانی واتس اپ برای هنرجوها ارسال می شود.
خیر، امکان ضبط یا سیو و یا کپی برداری از دوره های حضوری و غیر حضوری بیک آکادمی وجود ندارد. خرید و فروش، تکثیر و انتشار دوره های حضوری و غیر حضوری بیک اکادمی مجاز نمی باشد و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از دوره های آنلاین و حضوری، یا ویدیوهای ضبط شده بیک آکادمی پیگرد قانونی دارد .(تخلفات و مجازات ها در خصوص قانون حمایت حقوق مولفان و حق نشر – ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.)
خیر این امکان وجود ندارد. دوره های غیر حضوری(آفلاین)، ویدیوهای دوره به مدت 1هفته در قسمتIGTV همان پیج قرار دارد .لازم به ذکر است. بیک آکادمی فایل ویدیو از طریق واتس اپ یا تلگرام برای هنرجوها ارسال نمیکند.

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • شروع دوره ویدئو آفلاین
  • سطح مهارت easy
  • زبان offline
  • دانشجویان 7
  • ارزیابی بله
ظرفیت دوره به پایان رسیده است